Талановита молодь СЗШ №146 м.Києва залучена до участі в різноманітних конкурсах, змаганнях, турнірах. На виконання відповідних наказів управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за підсумками роботи закладу освіти з обдарованими дітьми в 2019-2020 н.р. прийнято рішення:

1. Нагородити дипломом управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації ученицю закладу загальної середньої освіти, які стали переможцями у II (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади:

- зарубіжна література: Говоруха Максим (11-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ГОРЕЛОВА В.В.)

- історія: Говоруху Максима (11-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ГИЛЕНКО І.Б.)

- українська мова та література: Телецька Сніжана (9-А кл.) – ІІІ місце (вчитель МЕЛЬНИК Н.Г.).

2.
Нагородити дипломами управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації учнів школи, які стали переможцями у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка:

- Стороженко Діана (7-А кл.) - ІІІ місце (вчитель МЕЛЬНИК Н.Г.);

- Довженко Олександру (8-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ТКАЧЕНКО Г.П.);

3.
Нагородити дипломами управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації учнів школи, які стали переможцями ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

- Проценко Дарина (4-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ПИСАРЕНКО Н.С.);

- Довженко Олександра (8-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ТКАЧЕНКО Г.П.);

- Телецька Сніжана (9 -А кл.) – ІІІ місце (вчитель МЕЛЬНИК Н.Г.).