Талановита молодь СЗШ №146 м.Києва залучена до участі в різноманітних конкурсах, змаганнях, турнірах. На виконання відповідних наказів управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за підсумками роботи закладу освіти з обдарованими дітьми в 2019-2020 н.р. прийнято рішення:
1. Нагородити дипломом управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації ученицю закладу загальної середньої освіти, які стали переможцями у II (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади:
- зарубіжна література: Говоруха Максим (11-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ГОРЕЛОВА В.В.)
- історія: Говоруху Максима (11-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ГИЛЕНКО І.Б.)
- українська мова та література: Телецька Сніжана (9-А кл.) – ІІІ місце (вчитель МЕЛЬНИК Н.Г.).
2. Нагородити дипломами управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації учнів школи, які стали переможцями у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка:
- Стороженко Діана (7-А кл.) - ІІІ місце (вчитель МЕЛЬНИК Н.Г.);
- Довженко Олександру (8-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ТКАЧЕНКО Г.П.);
3. Нагородити дипломами управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації учнів школи, які стали переможцями ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
- Проценко Дарина (4-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ПИСАРЕНКО Н.С.);
- Довженко Олександра (8-А кл.) – ІІІ місце (вчитель ТКАЧЕНКО Г.П.);
- Телецька Сніжана (9 -А кл.) – ІІІ місце (вчитель МЕЛЬНИК Н.Г.).
Предмет | Місце | Учень/Учениця | Клас | Вчитель |
Комп'ютерна графіка | І | Лоскот Анастасія | 10-А | Польовий О.Г. |
Англійська мова | І | Дедюра Єлизавета | 9-Б | Горелова В.В. |
Українська мова та література | ІІІ | Телецька Сніжана | 7-А | Мельник Н.Г. |
Оброзотворче мистецтво | ІІІ | Восканян Ельза | 9-Б | Лукаш С.В. |
Учень/Учениця | Місце | Клас | Вчитель |
Стороженко Діана | ІІІ | 5-А | Мельник Н.Г. |
Телецька Сніжана | ІІ | 7-А | Мельник Н.Г. |
Учень/Учениця | Місце | Клас | Вчитель |
Довженко Олександра | ІІІ | 6-А | Ткаченко Г.П. |
Телецька Сніжана | ІІІ | 7-А | Мельник Н.Г. |
Предмет | Місце | Учень/Учениця | Клас |
Українська мова та література | ІІІ | Самборська Єлизавета | 9 |
Комп'ютерна графіка | ІІІ | Лоскот Анастасія | 8 |
Оброзотворче мистецтво | ІІІ | Лоскот Анастасія | 8 |
Зарубіжна література | ІІІ | Самборська Єлизавета | 9 |
Зарубіжна література | ІІ | Пивовар Анастасія | 11 |
Зарубіжна література | ІІІ | Бурля Ніна | 11 |
Учень/Учениця | Місце | Клас |
Телецька Сніжана | ІІІ | 5 |
Лефонова Поліна | ІІІ | 6 |
Учень/Учениця | Місце | Клас |
Марченко Артем | ІІІ | 5 |
Предмет | Місце | Учень/Учениця | Клас |
Біологія | ІІ | Колоша Богдан | 10 |
Комп'ютерна графіка | ІІІ | Видриган Маргарита | 7 |
Комп'ютерна графіка | ІІІ | Лоскот Анастасія | 7 |
Світова література | І | Колоша Богдан | 10 |
Світова література | ІІІ | Пивовар Анастасія | 10 |
Світова література | ІІІ | Бурля Ніна | 10 |
Українська мова та література | ІІІ | Пивовар Анастасія | 10 |
Сходинки до інформатики | ІІІ | Чередніченко Валерія | 4 |
Учень/Учениця | Місце | Клас |
Ляшко Дарина | ІІІ | 5 |
Киричок Яна | ІІІ | 10 |