• Вибір та замовлення підручників

Вибір і замовлення підручників

/Files/images/вибірПідручники.jpg

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів для 7-го класу загальної середньої освіти, поданих на конкурсний вибір підручників ( крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу №26 засідання педагогічної ради СЗШ №146 м.Києва (проведено дистанційно)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів для 2-го класу загальної середньої освіти, поданих на конкурсний вибір підручників ( крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу №23 засідання педагогічної ради СЗШ №146 м.Києва (проведено дистанційно)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів для 1-го класу загальної середньої освіти, поданих на конкурсний вибір підручників ( крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу №15 засідання педагогічної ради СЗШ №146 м.Києва (проведено дистанційно)

Вибір і замовлення підручників для учнів 5-х та 6-х класів

Результати вибору підручників СЗШ 146 для 5 та 6 класу

Витяг з протоколу засідання педагогічної ради

Вибір і замовлення підручників для учнів 1-х класів

Результати вибору підручників для 1 класу СЗШ №146 м Києва

Витяг з протоколу вибору підручників для 1 класу

Вибір і замовлення підручників для учнів 5-х класів

Результати вибору підручників для 5-х класів ( конкурсний)

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 9-х класів

13.01.2022 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 9

Результати вибору підручників для 9-х класів ( конкурсний )

Результати вибору підручників для 9-их класів ( повторно)

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 4-х, 8-х класів

10.03.2021 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 4-х та 8-х класів.

Результати вибору підручників для 4-х класів (дозамовлення)

Результати вибору підручників для 8-х класів (повторно)

Результати вибору підручників для 8-х класів (конкурсний видбір)

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 4-го класу

03.02.2021 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 4-го класу.

Результати вибору підручників для 4-х класів

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 7-го класу

На виконання листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) , наказів МОН України від 07.11.2019 № 1409 (із змінами) та від 12.12.2019 № 1543, листа управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації педагогічними працівниками закладу освіти проведено ознайомлення з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників та обрані 5-6 примірників з кожного предмету в порядку пріоритету.

07.04.2020 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 7-го класу.

Результати вибору підручників для 7-х класів

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 3-го класу

На виконання листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.02.2020 №063-701, наказів МОН України від 07.11.2019 № 1409 (із змінами) та від 12.12.2019 № 1543, листа управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 18.02.2020 3 103/45-619 з 24 лютого педагогічними працівниками закладу освіти проведено ознайомлення з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників та обрані 5-6 примірників з кожного предмету в порядку пріоритету.

04.03.2020 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 3-го класу.

Результати вибору підручників для 3-х класів

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 6, 11-х класів

19.03.2019 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 6, 11-х класів.

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 2-го класу

01.03.2019 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 2-го класу.

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 5, 10-х класів

23.10.2018 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 5, 10-х класів.

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 1-го класу

15.05.2018 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 1-го класу.

Протокол засідання педагогічної ради

Витяг з протоколу педагогічної ради

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 5, 10-х класів

23.04.2018 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 5, 10-х класів.

Вибір і замовлення окремих підручників для учнів 5-го класу

12.02.2018 відбулося засідання педагогічної ради СЗШ №146 м. Києва з питань вибору та замовлення підручників для учнів 5-го класу.