• Інформація про заклад

СЗШ № 146

СЗШ № 146— це заклад освіти з 50-річною історією, в якому поєднуються класичні принципи педагогічного процесу та активно запроваджуються інноваційні технології. Школа передбачає вивчення двох іноземних мов – англійської та німецької, забезпечує опанування комп’ютерних технологій з 1-го класу.

У школі з 2011 року почали функціонувати перші класи з елементами розвивального навчання за особистісно-розвивальною технологією Ельконіна-Давидова (математика). З другого класу до навчання додається письмо та читання. Формування духовно-моральних ціннісних орієнтирів учнів здійснюється на уроках “Християнська етика в українській культурі” в початковій школі.

У другій половині дня працюють 12 гуртків художньо-естетичного, розвиваючого, краєзнавчо-пошукового та спортивного напрямків, організовано проводяться індивідуально-групові та факультативні заняття з основ наук. Системне впровадження інноваційних науково-методичних технологій у навчально-виховний процес удосконалюється в експериментальній роботі школи в межах реалізації шкільних проектів:

Керівництво школи здійснюють:

• Коваленко Ольга Валеріївна – директор школи, 1970 року народження, вчитель фізики, педагогічний стаж 26 роки, учитель вищої категорії, “Старший учитель”, Відмінник освіти України.
  • Примачок Світлана Анатоліївна – 0,5 ставки заступника директора школи з навчально-виховної роботи, 1967 року народження, вчитель географії, педагогічний стаж 26 років, учитель вищої категорії, “Старший учитель”.
  • Лукаш Світлана Володимирівна – 0,5 ставки заступника директора школи з навчально-виховної роботи, 1967 року народження, вчитель образотворчого мистецтва, креслення, педагогічний стаж 23 років, учитель вищої категорії, “Старший учитель”.
  • Горелова Вікторія Вікторівна – 0,5 ставки заступника директора школи з навчально-виховної роботи, 1973 року народження, вчитель англійської мови, педагогічний стаж 24 років, учитель вищої категорії, “Старший учитель”.
  • Пущина Лідія Василівна – завідуюча господарством, 1943 року народження, загальний стаж роботи 49 років, на посаді завгоспа з вересня 2000 року.

Педагогічний колектив СЗШ № 146 складається з 34 чол., з них:
  • працюють за сумісництвом – 1.
  • Учителів-Відмінників освіти України – 5.

Із 34 педагогічних працівників мають освіту:

• вищу – 33;
  • базову вищу – 1.

Склад педагогів за кваліфікацією (без тих, хто перебуває в декреті):

• Спеціаліст вищої категорії – 16 (47,0 %)
  • Спеціаліст першої категорії – 5 (14,7 %)
  • Спеціаліст другої категорії – 8 (23,6 %)
  • Спеціаліст –5 (14,7 %), з них молодих спеціалістів – 3 (8,8 %)
  • Вчитель-методист – 2 (6 %)
  • Старший учитель – 7 (20,6 %)

Освіта та спеціальність учителів відповідає займаним посадам.

Традиційно на високому рівні в школі проходять такі виховні заходи, як: День знань, Свято осені, Новорічні та Різдвяні свята, Свято жіночності та краси, Свято букваря, Свято останнього дзвоника тощо. Протягом року класоводи спільно з адміністрацією та батьками проводять цікаві екскурсії.

Будемо раді бачити Вас та Ваших дітей у нашому навчальному закладі!