Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди

2021-03-29

/Files/photogallery/936/2021.03.31.jpg
Участь СЗШ №146 в науково-освітньому проєкті: «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди».

Учні нашої школи приймають активну участь в науково-освітньому проєкті: «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди».

Цей проєкт дає змогу ознайомитись з поведінковими реакціями пінгвінів у гніздових колоніях, отримати досвід роботи в міжнародному науковому проєкті та долучитись до зусиль світової науки по збереженню живої природи на планеті.

Впродовж майже трьох місяців учні 8-го класу під керівництвом педагога-організатора Конюх А.О. слідкують за життям виводкової колоній пінгвінів papua. Кожен учень обрав на фотографіях собі окреме гніздо та слідкує за ним і фіксує дані. Вони контролюють та відзначають дату появи яєць, пташенят.

Отримані дані передаються в біологічний відділ та заносяться до міжнародної бази даних та є вагомим внеском України у міжнародні зусилля з екологічного моніторингу Антарктики та Південного океану.