«Стежка випробувань»

2021-02-04

/Files/photogallery/936/2021.03.04.jpg

Участь в XIV районних змаганнях з техніки пішохідного туризму
у дистанційному режимі «Стежка випробувань»

Відповідно до плану роботи управління освіти та СЗШ №146 на 2020-2021 н.р., наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.01.2021 №12 “Про проведення ХІY районних змагань з техніки пішохідного туризму у дистанційному режимі ”Стежка випробувань” серед учнівської молоді Дніпровського району” та з метою популяризації туристсько-краєзнавчої роботи, пропагування здорового способу життя, удосконалення знань та навичок з технічної майстерності необхідних в життєвих ситуаціях команда учнів 7-Б класу 04.02.2021 прийняли участь в XIV районних змаганнях з техніки пішохідного туризму у дистанційному режимі «Стежка випробувань» згідно з методичними рекомендаціями щодо їх проведення. Учні достойно виконали завдання в таких конкурсах: вузли, топографія, краєзнавство, кросворд, Київські перлини та народознавство. Чекаємо на результати, та бажаємо успіху.